Samsung Jungfrau Flagship

Samsung Jungfrau Flagship

Nenapodobiteľný dizajn. Nová štýlová klimatizácia od Samsungu je tým správnym rozhodnutím pre vkusne a moderne zariadený priestor

 • Výkonové rady 2,5, 3,5 a 5,0 kW
 • Nenapodobiteľný design
 • SMART WIFI
 • Virus Doctor
 • 3D prúdenie vzduchu
 • Energetická trieda A+++

Nulová spotreba standby – úspora až 90%

Keď je zariadenie vypnuté, má vylepšený ovládací panel klimatizácie Samsung zanedbateľnú spotrebu energie a dosahuje až 90% úspory v pohotovostnom režimu v porovnaní s inými klimatizáciami.

Účinné chladenie aj vo väčších priestoroch

120° uhol vodorovného pokrytia
Systém Wide Twin Blade spoločnosti Samsung zväčšuje uhol vodorovného pokrytia na 120 stupňov. Zlepšuje sa šírenie chladu a užívateľ má rýchlejšie príjemný pocit.

90° zvislý proud vzduchu
Systém Wide Twin Blade spoločnosti Samsung ovláda prúd vzduchu v optimálnom uhle. Ventilátor zabezpečuje dlhý prúd vzduchu na vykurovanie alebo chladenie väčších priestorov.

13 m dlhý prúd chladu
Dlhý prúd vzduchu dosahuje dĺžku až 13 metrov. Studený vzduch tak pocítite okamžite, aj keď je klimatizácia od vás ďaleko.

Ušetríte až 31% nákladov na elektrinu

V režime Smart Saver pracuje kompresor klimatizácie najkratšiu možnú dobu, za ktorú sa miestnosť ochladí, a šetrí tým elektrinu. S režimom Smart Saver si môžete užívať pohodlie a príjemné prostredí bez obáv z nákladov na elektrinu.

Ušetríte až 80 % nákladov na energiu

Čo je Smart Invertor?

Smart Invertor spoločnosti Samsung ušetrí pri zapnutí klimatizácie až 80% energie. Ideálnu teplotu udržuje bez neustáleho vypínania a zapínania kompresoru.

Smart Invertor automaticky nastaví výkon tak, aby zariadenie fungovalo podľa rozdielov teploty, a zabezpečí vám optimálne pohodlie.

Klimatizácia bez Smart Invertora sa neustále vypína pri dosiahnutí nastavenej teploty, takže teplota v priestore kolíše. Chýba tak pocit pohody.

Najprv Vás rýchlo ochladí, potom chladí príjemne.

Klimatizácia Samsung začína chladiť vzduch rýchlo v režime Fast Cool (rýchle ochladenie) a potom se režim automaticky zmení na Comfort Cool (príjemné chladenie), pri ktorom udržuje požadovanú teplotu. Nebude vám teda chladno a nemusíte manuálne menit nastavenie alebo klimatizačné zariadenie zapínať a vypínať.

Zadrží až 90% prachu

Typy filtrov Full HD
Existujú tri rôzne typy filtrov s vysokou hustotou (Full HD). Ultra-kompaktné filtre odstránia aj tie najmenšie čiastočky prachu. Antibakteriálny povrch a protialergický systém odstráni nielen baktérie a domáci prach, ale tiež alergény obsiahnuté vo vzduchu.

Jednoduchšie čistenie filtrov
Stačí len vypláchnuť z filtru prach tečúcou vodou. Môžete tak mať vždy čistý a čerstvý vzduch – údržba filtru je jednoduchá a ľahká.

Antibakteriálny povrch
Antibakteriálny povrch filtru má jedinečnou štruktúru, ktorá zachytí aj najmenšie mikroskopické čiastočky prachu a vírusov. Poskytuje tak dokonalú ochranu.

Ochrana pred alergénmi
Nový filter spoločnosti Samsung odstraňuje zo vzduchu nie len baktérie a prachové čiastočky, ale taktiež alergény. Znižuje výskyt alergických reakcií.

Optimálna teplota pre najvyššie pohodlie

Ľuďom môže byť určitá teplota príjemná alebo nepríjemná v závislosti na rozdielnej vlhkosti vzduchu. Systém d’light cool spoločnosti Samsung automaticky kontroluje súčasnú vlhkosť a teplotu a nastaví hodnoty vhodné pre vytvorenie najpríjemnejšieho prostredia.

Ako funguje d’light cool

 • Zmeria vlhkosť a teplotu v miestnosti.
 • Vypočíta, aká teplota a vlhkosť je potrebná k dosiahnutiu indexu komfortu.
 • Automaticky upravuje teplotu a vlhkosť, kým nie je dosiahnutý index komfortu.

Bez zbytočného chladenia

 • Presne meria vlhkosť a teplotu, aby bol dodržaný ideálny index komfortu.
 • Pri automatickom riadení teploty nie je treba teplotu znovu nastavovať.
 • Chladenie poľa potreby znižuje plytvanie energiou.

Dýchajte zdravší vzduch

Vynikajúca technológia čistenia vzduchu Virus Doctor neutralizuje všetky škodliviny vo vzduchu a zároveň ničí baktérie, ktoré neodstránil filter. Zo všetkých škodlivín vo vzduchu sa stáva neškodná vodná para.

Healthy Air – odstránenie chrípkového vírusu

Skúška odstraňovania vírusu bola vykonaná s vírusom chrípky, najčastejším vírusom prenášaným vzduchom. Bola potvrdená schopnosť systému Virus Doctor účinne odstrániť viac ako 99% vírusu chrípky zo vzduchu. (Osvedčenie vydali: Korea – Yonsei University, Chungnam National University / Japonsko – Kitasato Environmental Science Center, Medical Center)

Ovládajte chladenie kedykoľvek, odkiaľkoľvek

Pretože môžete klimatizačné zariadenie ovládať pomocou “chytrého” telefónu alebo počítača, nemusíte mať nikdy strach, že ste omylom nechali klimatizáciu zapnutú. Pomocou tohoto zariadenia ju môžete ľahko vypnúť z vonku. Naviac ju môžete zapnúť ešte pred príchodom domov. Prichádzate tak vždy do vychladeného domu.

Okamžite vychladí priestor

Maximálne ochladenie!
Po zapnutí režimu Turbo chladenie pracuje kompresor maximálnou rýchlosťou 30 minút, aby sa priestor vychladil rýchlejšie.

Rýchlejšie ochladenie ako predtým
V porovnaní s normálnym prevádzkovým režimom ochladí klimatizácia v režime Turbo miestnosť o 15% rýchlejšie. Režim Turbo je dokonalý v situáciách, keď potrebujete miestnosť vychladiť okamžite.

Rovnomerné chladenie
Obrázok vpravo znázorňuje rovnomerné prúdenie chladného vzduchu po miestnosti väčšou rýchlosťou ako pri normálnom režime chladenia.

Spite ako bábätko

 • Fáza 1: Znížením teploty uľahčuje zaspávanie
 • Fáza 2: Uvoľní telo, teplota sa mierne zvyšuje
 • Fáza 3: Príjemné prúdenie vzduchu vás postupne prebudí. Budete sa cítiť oddýchnutý.