Klimatizácia Samsung AR9000 Best

Klimatizácia Samsung AR9000 Best

Klimatizácia Samsung AR9000 – vlajková loď klimatizácií SAMSUNG

Stiahnuť brožúru

Klimatizácia Samsung ar9000 patrí vďaka svojej inovatívnej technológii k prémiovým produktom zo série Triangle Design. Účinnosť a elegancia, ktorá vám prináša váš vytúžený komfort. Predstavujeme vám klimatizáciu Samsung ar9000, novú vlajkovú loď klimatizácií Samsung.

  • Výkonové rady 2,5 a 3,5 kW
  • SMART WIFI
  • Virus Doctor
  • 3D prúdenie vzduchu
  • Energetická trieda A+++

Trojuholníkový dizajn, vyššia účinnosť

Čistá kryštálová lesklá farba a unikátne štýlový zakrivený dizajn klimatizácie Samsung ar9000 vám prináša  prvotriedny vzhľad a výkon. Nadčasový a elegantný dizajn, ktorý zapadne do každej modernej kancelárie či domácnosti. Práve jedinečný trojuholníkový dizajn klimatizácie zlepšuje výkon a cirkuláciu vzduchu, čím sa chladný vzduch dostáva ďalej a širšie do celej miestnosti. Dizajn, ale najmä výkon je to, čo robí klimatizáciu Samsung ar9000 skutočne výnimočnou.

V porovnaní s konvenčnou klimatizáciou Samsung ma nová klimatizácia o 26 % vyššiu rýchlosť chladenia. Zlepšená šírka a uhol výstupu taktiež zabezpečujú širší prúd vyfukovaného vzduchu, čím sa eliminujú slepé miesta na minimum.

Ušetríte až 80 % nákladov na energiu

Inteligentné systémy pre váš maximálny komfort

Vylepšený ovládací panel klimatizácie Samsung vám zaručuje minimálnu spotrebu energie, ktorá dosahuje až 90% úspory v pohotovostnom režime v porovnaní s inými klimatizáciami. Smart Invertor vám pri zapnutí klimatizácie dokáže ušetriť až 80% energie. Systém udržuje teplotu v miestnosti ideálnu a príjemnú a to bez toho, aby sa kompresor zariadenia neustále vypínal a zapínal. A to aj v prípade, že je v miestnosti iba jeden človek. Systém je zárukou optimálneho pohodlia a želaného komfortu. Samozrejme, bez obáv z nákladov na elektrinu.

Klimatizácia Samsung ar9000 je pripravená vám priniesť maximálne pohodlie aj vďaka inteligentným systémom ako sú Step Cooling či Virus Doctor.

Fast Cool vychladí akúkoľvek miestnosť rýchlo a následne automaticky prejde do Comfort Cool, teda do príjemného chladenia. Klimatizáciu môžete ovládať aj prostredníctvom vášho smartfónu či počítača z akéhokoľvek miesta. Odteraz už budete mať vašu klimatizáciu pod palcom.

Exkluzívna technológia od Samsungu Virus Doctor

Samsung vytvoril exkluzívnu technológiu Virus Doctor, ktorá sa stará o vaše pohodlie a bezpečnosť. Klimatizácia prostredníctvom tejto inovatívnej technológii eliminuje až 99% biologického znečistenia, ktoré sa vyskytuje vo vzduchu. Prachom, baktériami, alergénmi ale aj vírusmi kontaminovaný vzduch najprv vyčistí pomocou filtra a následne dočistí pomocou Virus Doctor. Tento unikátny systém dokáže zničiť dokonca aj vírus H1N1. Prispieva tak k lepšej kvalite ovzdušia a to v akomkoľvek interiéry.

Neváhajte a vyberte si vašu novú klimatizáciu ešte dnes.

Dýchajte zdravší vzduch

Vynikajúca technológia čistenia vzduchu Virus Doctor neutralizuje všetky škodliviny vo vzduchu a zároveň ničí baktérie, ktoré neodstránil filter. Zo všetkých škodlivín vo vzduchu sa stáva neškodná vodná para.

Healthy Air – odstránenie chrípkového vírusu

Skúška odstraňovania vírusu bola vykonaná s vírusom chrípky, najčastejším vírusom prenášaným vzduchom. Bola potvrdená schopnosť systému Virus Doctor účinne odstrániť viac ako 99% vírusu chrípky zo vzduchu. (Osvedčenie vydali: Korea – Yonsei University, Chungnam National University / Japonsko – Kitasato Environmental Science Center, Medical Center)

Ovládajte chladenie kedykoľvek, odkiaľkoľvek

Pretože môžete klimatizačné zariadenie ovládať pomocou “chytrého” telefónu alebo počítača, nemusíte mať nikdy strach, že ste omylom nechali klimatizáciu zapnutú. Pomocou tohoto zariadenia ju môžete ľahko vypnúť z vonku. Naviac ju môžete zapnúť ešte pred príchodom domov. Prichádzate tak vždy do vychladeného domu.