Klimatizácia Samsung AR7000 Better

Samsung AR 7000 Better

Klimatizácia Samsung AR7000 Better

Stiahnuť brožúru

Klimatizácia Samsung ar7000 je vďaka režimu vykurovania a chladenia prispôsobená potrebám ako firiem a podnikov, tak aj bežných domácností. Výnimočne účinná, elegantná, využívajúca najnovšie technológie a prinášajúca vám vytúžený komfort. Presne taká je Samsung ar7000 Better.

  • Výkonové rady 2,5; 3,5; 5 a 6.8 kW
  • SMART WIFI
  • Virus Doctor
  • Úspora až 80% energie

Vaša nová dizajnová záležitosť

Vďaka využitiu priehľadných materiálov, čistej povrchovej úpravy Crsytal Gloss™ a jedinečnému trojuholníkovému dizajnu je zárukou ideálneho riešenia každého interiéru. Dizajn, ale aj výkon je to, čo robí klimatizáciu Samsung ar7000 skutočne výnimočnou. Práve trojuholníkový dizajn klimatizácie vám garantuje, že chladný a osviežujúci vzduch sa dostane do všetkých častí a rohov miestnosti.

Šetrite a užívajte si vďaka systémom vytúžený komfort 

Systém Smart Invertor vám pri zapnutí klimatizácie dokáže ušetriť až 80% energie. Vďaka tomuto systému je teplota v miestnosti ideálna a príjemná, a to bez neustáleho vypínania a zapínania kompresora. Nedochádza tak ku kolísaniu teploty, čo vám zaručuje optimálne pohodlie. A to všetko bez obáv z nákladov na elektrinu.

Využívajte režim Single User Mode, vďaka ktorému sa využíva menej kapacity kompresoru, čo má v končenom dôsledku dopad na spotrebu energie. A to všetko pri príjemnom chladnom prostredí bez obmedzovania vášho komfortu.

Systém Step Cooling vám zaručuje rýchle a osviežujúce chladenie, ktoré následne prechádza do príjemného chladenia. Vďaka tomuto systému tak nemusíte tak nastavenie meniť manuálne a nebudete pociťovať chlad.

Klimatizácia v pohotovostnom režime má takmer nulovú spotrebu, čo v konečnom dôsledku šetrí až 90% energie.

Majte vašu klimatizáciu pod palcom

Ovládajte vašu klimatizáciu pomocou smartfónu alebo prostredníctvom počítača, a to kedykoľvek a kdekoľvek ste. Zapnúť a vypnúť klimatizáciu nebolo nikdy jednoduchšie.

Dýchajte čistý vzduch vďaka systému Virus Doctor 

Technológia čistenia vzduchu od spoločnosti Samsung, Virus Doctor, dokáže eliminovať až 99% biologického znečistenia vo vzduchu akými je prach, baktérie, alergény a dokonca aj vírus H1N1. Najprv pomocou filtra a potom pomocou Virus Doctor. Systém neutralizuje škodliviny vo vzduchu a zároveň ničí baktérie, ktoré filter neodstránil. Škodliviny sa tak menia na neškodnú vodnú paru. Vzduch, ktorý dýchate je čistejší a hlavne zdravší.

Neváhajte a vyberte si vašu novú klimatizáciu ešte dnes.

Najprv Vás rýchlo ochladí, potom chladí príjemne.

Klimatizácia Samsung AR7000 začína chladiť vzduch rýchlo v režime Fast Cool (rýchle ochladenie) a potom se režim automaticky zmení na Comfort Cool (príjemné chladenie), pri ktorom udržuje požadovanú teplotu. Nebude vám teda chladno a nemusíte manuálne menit nastavenie alebo klimatizačné zariadenie zapínať a vypínať.

Úspora energie pre jedného

Pri režime Single User (jeden užívateľ) sa využívá menej kapacity kompresora. Znižuje sa tak spotreba energie a pri tom je zabezpečené chladné a príjemné prostredie. Môžete ho využívať keď ste sami a to i počas horúceho dňa, bez toho aby ste sa museli starať o účet za elektrinu. Znížená spotreba energie takisto napomáha ochrane životného prostredia.

Vynikajúci tvar pre chladenie.

Osviežujúcí chladný vzduch se tak dostane do všetkých rohov vašej miestnosti, bez akýchkoľvek slepých miest.

Rýchlejšia

Nová klimatizácia Samsung má o 26 % vyššiu rýchlosť chladenia v porovnaní s konvenčnou klimatizáciou Samsung.

Širšia

Zlepšená šírka a uhol výstupu takisto zabezpečujú širší prúd vyvukovaného vzduchu a zmenšujú splepé miesta na minimum.

Dýchajte zdravší vzduch

Vynikajúca technológia čistenia vzduchu Virus Doctor neutralizuje všetky škodliviny vo vzduchu a zároveň ničí baktérie, ktoré neodstránil filter. Zo všetkých škodlivín vo vzduchu sa stáva neškodná vodná para.

Healthy Air – odstránenie chrípkového vírusu

Skúška odstraňovania vírusu bola vykonaná s vírusom chrípky, najčastejším vírusom prenášaným vzduchom. Bola potvrdená schopnosť systému Virus Doctor účinne odstrániť viac ako 99% vírusu chrípky zo vzduchu. (Osvedčenie vydali: Korea – Yonsei University, Chungnam National University / Japonsko – Kitasato Environmental Science Center, Medical Center)

Ovládajte chladenie kedykoľvek, odkiaľkoľvek

Pretože môžete klimatizačné zariadenie ovládať pomocou “chytrého” telefónu alebo počítača, nemusíte mať nikdy strach, že ste omylom nechali klimatizáciu zapnutú. Pomocou tohoto zariadenia ju môžete ľahko vypnúť z vonku. Naviac ju môžete zapnúť ešte pred príchodom domov. Prichádzate tak vždy do vychladeného domu.