27. júna 2017

Klimatizácia Daikin

Klimatizácia Daikin sa vďaka svojej vysokej kvalite zaraďuje medzi špičku klimatizačnej techniky. Účinná, inteligentná, ale aj inovatívna a energeticky účinná. Presne taká je klimatizácia značky Daikin. Nechajte ju, aby vám priniesla vytúžený komfort a vyberte si riešenie na mieru pre váš domov alebo biznis.

Ideálne riešenie? Klimatizácia Daikin

Ak hľadáte ideálne riešenie, či už pre váš domov alebo biznis, ponúkame vám klimatizácie Daikin, ktoré využívajú najmodernejšiu technológiu tepelných čerpadiel. V kombinácii s pokročilým inžinierstvom a dizajnom sú zárukou ideálneho riešenia každého interiéru.

Počas celého roka sú pripravené vám poskytovať optimálnu klímu a to aj pre rekonštruované miestnosti a dobre izolované domy. Tieto nástenné jednotky s tepelným čerpadlom a s invertor technológiou šetria životné prostredie a znižujú tak náklady za vykurovanie a chladenie.

Invertor technológia – záruka komfortu vo vašom interiéri

Invertor technológia vyvinutá spoločnosťou Daikin predstavuje skutočnú inováciu v oblasti klimatizačných zariadení. Technológia je zárukou komfortu, pričom neustále nastavuje chladiaci a vykurovací výkon tak, aby splnil požiadavku na teplotu v miestnosti.

Po dosiahnutí požadovanej teploty invertor zabezpečuje jej konštantné udržiavanie. Invertor sleduje teplotu okolitého prostredia a následne upravuje výkon, čím sa zariadenie s invertorom stáva energeticky účinné. Oproti tradičnému systému bez invertora, ktoré využíva systém so zapínaním a vypínaním, je spotreba energie nižšia až o 30%.

Integrovaný dizajn, ktorý si vás získa

Diskrétny a moderný dizajn v kombinácii s najmodernejšou technológiou klimatizácie Daikin vám prináša vytúžený komfort, ktorý sa hodí ku všetkým interiérovým dekoráciám. Dizajn je všetko.

Vyberte si riešenie na mieru, či už pre váš biznis alebo vašu domácnosť a my vám vašu novú klimatizáciu dodáme a nainštalujeme. Naša firma vám zabezpečí komplexné služby, ktoré sú spojené s predajom a dodávkou zariadení, vrátane návrhu, projektovania, inštalácie a záručného a pozáručného servisu. Našim cieľom je vaša spokojnosť.

Klimatizácia Daikin Emura

Klimatizácia Daikin Emura Táto klimatizácia predstavuje kombináciu technológie a dizajnu, čím vytvára jedinečný inteligentný dizajn. Je zárukou ideálneho riešenia každého interiéru, pretože dizajn je všetko. Daikin Emura – vaša nová klimatizačná ikona Ponúkame vám klimatizáciu Daikin Emura, ktorá vďaka nadčasovému dizajnu a vynikajúcej energetickej účinnosti zapadne do každého domova či firmy.

0 comments

Daikin FTXS-20-25K / CTXS-15-35K

Daikin FTXS-20-25K / CTXS-15-35K bol navrhnutý na dokonalé vyváženie technologického majstrovstva a krásy aerodynamiky. Diskrétny, moderný dizajn SEER až do A+++ Systém tepelného čerpadla Správna vnútorná jednotka pre správnu miestnosť Ideálne riešenie Nástenné jednotky DAIKIN FTXS-20-25K / CTXS-15-35K používajú najmodernejšiu technológiu tepelných čerpadiel v kombinácii s pokročilým inžinierstvom a dizajnom,

0 comments