Daikin FTXS-20-25K / CTXS-15-35K

Daikin FTXS-20-25K / CTXS-15-35K

Daikin FTXS-20-25K / CTXS-15-35K bol navrhnutý na dokonalé vyváženie technologického majstrovstva a krásy aerodynamiky.

  • Diskrétny, moderný dizajn
  • SEER až do A+++
  • Systém tepelného čerpadla
  • Správna vnútorná jednotka pre správnu miestnosť

Ideálne riešenie

Nástenné jednotky DAIKIN FTXS-20-25K / CTXS-15-35K používajú najmodernejšiu technológiu tepelných čerpadiel v kombinácii s pokročilým inžinierstvom a dizajnom, aby boli ideálnym riešením pre všetky miestnosti v dome. Jednoducho zapadnú do každého interiéru, sú mimoriadne tiché a poskytujú optimálnu klímu počas celého roka, čím sa stávajú ideálnym riešením pre rekonštruované miestnosti a v dobre izolovaných domoch.

Sú určené na to, aby presne splnili požiadavky moderného domova a podali výkon, ktorý ďaleko prekračuje výkon požadovaný pravidlami sezónnej účinnosti. Tieto nástenné jednotky s tepelným čerpadlom spolu s invertor technológiou v oveľa menšej miere zaťažujú životné prostredie a znižujú náklady za vykurovanie a chladenie.

Invertor technológia

Invertor technológia vyvinutá spoločnosťou Daikin je skutočnou inováciou v oblasti klimatizačných zariadení. Princíp je jednoduchý: invertory upravujú otáčky kompresora tak, aby ich výkon vyhovoval aktuálnej spotrebe – nič viac, nič menej! Táto technológia vám prináša dve konkrétne výhody:

Komfort
Invertor niekoľkonásobne splatí svoje náklady zvýšeným pohodlím. Klimatizačný systém s invertorom neustále nastavuje chladiaci a vykurovací výkon tak, aby splnil požiadavku na teplotu v miestnosti a tým zvýšil úroveň komfortu. Invertor skracuje dobu nábehu systému a umožňuje rýchlejšie dosiahnuť požadovanú teplotu v miestnosti. Ako náhle je požadovaná teplota dosiahnutá, invertor zabezpečí, aby bola konštantne udržiavaná.

Energetická účinnosť
Pretože invertor sleduje teplotu okolitého prostredia a upravuje výkon vždy, keď je to potrebné, je spotreba energie o 30% nižšia oproti tradičnému systému so zapínaním a vypínaním! (bez invertora).

Špičkový výkon

Séria FTXS-K poskytuje špičkový výkon s triedou sezónnej energetickej účinnosti až do A++. Jednotky sú vybavené týždenným časovačom a snímačom pohybu, aby boli úspory energie ešte väčšie. Týždenný časovač umožňuje naprogramovať jednotku tak, aby čo najviac vyhovovala vašim potrebám a snímač pohybu zisťuje prítomnosť osôb v miestnosti a v prípade, že tam nik nie je, aktivuje úsporný režim.