Klimatizácia Daikin Emura

Klimatizácia Daikin Emura

Klimatizácia Daikin Emura

Táto klimatizácia predstavuje kombináciu technológie a dizajnu, čím vytvára jedinečný inteligentný dizajn. Je zárukou ideálneho riešenia každého interiéru, pretože dizajn je všetko.

Daikin Emura – vaša nová klimatizačná ikona

Ponúkame vám klimatizáciu Daikin Emura, ktorá vďaka nadčasovému dizajnu a vynikajúcej energetickej účinnosti zapadne do každého domova či firmy.
Zakrivený panel je zárukou elegantného vzhľadu a veľké lamely predstavujú hlavný dizajnový prvok.

Stiahnuť brožúru

Inteligentná s inovatívnymi funkciami

Klimatizácia disponuje tepelnými čerpadlami typu vzduch-vzduch, ktoré získavajú 80% svojho energetického výkonu z okolitého vzduchu. Účinne tak prenášajú existujúce teplo a to práve z obnoviteľného zdroja, zo vzduchu. Umožňujú ako vykurovanie, tak aj chladenie miestnosti. Vysoká energetická účinnosť je získavaná prostredníctvom pokročilých technológií, ako sú technicky prepracované rotačné kompresory, ktoré účinným spôsobom šetria vašu energiu.

Systém inteligentného oka

Systém funguje ako snímač pohybu, vďaka ktorému sa v prípade neprítomnosti osôb v miestnosti zariadenie prepne po 20 minútach do energeticky úsporného režimu. Jednotka sa vráti do pôvodného nastavenia hneď po tom, ako opäť niekto vstúpi do miestnosti. Tento systém taktiež smeruje prúdenie vzduchu v miestnosti mimo zónu osôb, čím sa predíde pocitu chladného prievanu.

Čistejší vzduch pre lepšie zdravie

Sofistikovaný titánium-apatitový fotokatalytický filter na čistenie vzduchu zachytáva mikroskopické prachové čiastočky vo vzduchu, absorbuje organické kontaminanty ako sú baktérie a vírusy a dokonca aj rozkladá molekuly pachov, čím vám zaručuje vyšší komfort a vzduch, ktorý dýchate je čistejší a zdravší.

Daikin Emura potvrdzuje, že inteligentný dizajn môže vyzerať vkusne a elegantne a zároveň ponúkať energetickú účinnosť.  Ak hľadáte klimatizáciu, ktorá je účinná, elegantná ale aj tichá, tak Daikin Emura predstavuje pre vás ideálne riešenie.

Vyberte si riešenie klimatizácie na mieru, či už pre váš biznis alebo vašu domácnosť, a my vám vašu novú klimatizáciu dodáme a nainštalujeme. Naša firma vám zabezpečí komplexné služby, ktoré sú spojené s predajom a dodávkou zariadení, vrátane návrhu, projektovania, inštalácie a záručného a pozáručného servisu. Našim cieľom je vaša spokojnosť.